Pursaklar Net

Alkışı Hak Edenleri Ağırladı

Pursaklar Belediyesi’nin katkılarıyla Uluslararası Radyocular Birliği tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Alkışı Hak Edenler Ödül Gecesi’nde özgün projelere imza atan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Kültür Sanat Ödülü’ne layık görüldü.

Törende Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek “Alkışı Hak Eden Belediye Başkanı” ödülüne layık görülürken, AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz “Alkışı Hak Eden Vekil” ödülünü aldı. Bunların yanı sıra medya, iş dünyası gibi çok sayıda kurum ve kuruluşa verilen ödüller arasında; Gerede Belediyesi, Anadolu Ajansı, TRT, A Haber, Sabah Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, Milliyet Gazeteci Akşam Temsilcisi Serpil Çevikcan, ANFA Genel Müdürü, TGRT Belgesel, sanatçılar Hakan Taşıyan, Musa Eroğlu, Mustafa Taş, Yakup Ekin, Veli Erdem Karakülah gibi çok sayıda isme ödül verildi.

Pursaklar Belediyesi Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 7. Alkışı Hak Edenler Ödül Töreni’ne ev sahipliği yapan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, başta Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin olmak üzere siyasetten sanata, iş dünyasından medya temsilcilerine kadar çok sayıda ismi ağırladı.

Törende “Alkışı Hak Eden Kültür Sanat Ödülü”nü alan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, yaptığı teşekkür konuşmasında “Böyle güzel bir programa ev sahipliği yapmak ve kıymetli kardeşlerimizle bir arada olmak bizi mutlu etti. Bizi bu ödüle layık gören Uluslararası Radyocular Birliği’ne teşekkür ediyorum” dedi.

Törenin ardından konuşma yapan Uluslararası Radyocular Derneği Genel Başkanı Yusuf Erbaş “Pursaklar Belediye Başkanımız Sayın Selçuk Çetin’e yapmış olduğu ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara şükranlarımı sunuyorum. Amacımız sinerji oluşturup, sorunlarımızı dile getirmek” dedi. Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği gece birbirinden değerli sanatçılar söylediği türkülerle sona erdi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.