Pursaklar Net

Pursaklar da kapalı garajda 3 kişi ölü bulundu

Pursaklar'da bir apartman garajında 3 gencin cansız bedeni bulundu.

Pursaklar'da bir apartman garajında 3 gencin cansız bedeni bulundu. 
Olay, Yunus Emre Mahallesi Orhangazi Caddesi'ndeki 3 katlı bir apartmanın garajında bugün 08:10 sıralarında meydana geldi.
Apartman sakini Veyis Karataşoğlu, otoparka indiği sırada Halil İbrahim Altıntaş (24), Burak Karakoç (24) ve Hüseyin Şahinoğlu'nun (24) yerde hareketsiz yattığını ve bir kişinin de ağzında da kan olduğunu gördü.
İhbar üzerine sağlık ekiplerinin yaptığı ilk belirlemelere göre garajda bulunan 3 kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti.
Ekiplerin yaptığı detaylı incelemede, 3 kişinin otomobilleriyle uğraştığı ve kapalı garajda yetersiz oksijen nedeniyle egzoz gazından zehirlenmiş olabilecekleri üzerinde duruldu. Hayatlarını kaybeden gençlerin kesin ölüm nedeni ise yapılan otopsinin ardından netleşecek.
Ankara Valiliği, 3 gencin ölümüyle ilgili yaptığı yazılı açıklamada, adli tabibin yaptığı ilk incelemede gençlerin alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabileceklerinin tespit edildiğini belirtti.

Hüseyin Şahinoğlu, dün saat 16.00 sıralarında arkadaşları Halil İbrahim Altıntaş ve Burak Karakoç ile buluştu. 3 arkadaş, akşam saatlerine doğru binanın altındaki kapalı otoparkına girip, Hüseyin Şahinoğlu'nun 06 KMS 15 plakalı otomobilinde alkol almaya başladı.
Hüseyin Şahinoğlu'nun otomobili ile birlikte 2 otomobilin bulunduğu otoparkta inceleme yapıldı. İki otomobilin de motor kaputlarının açık olduğu belirlendi.
Ayrıca Şahinoğlu'nun aracının çalışır vaziyette bırakıldığı ancak bir süre sonra kendiliğinden stop ettiği belirlendi. Şahinoğlu'nun aracında alkol şişeleri de bulundu. İlk inceleme sonunda gençlerin zehirlenme sonucu öldüğü belirlendi. Isınmak için otomobili çalıştırdıkları tahmin edilen Şahinoğlu ve iki arkadaşının, alkol ya da egzozdan çıkan karbonmonoksit gazıyla zehirlenmiş olabilecekleri belirtildi.

Durumu haber alan gençlerin aileleri olay yerine geldi. Yakınlarının cansız bedenlerini gören akrabaları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.