Pursaklar Net

Zabıtadan Esnafa Terazi Denetimi

Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki işletmelerde terazi denetimi yaptı.

Denetimleri belediye yerine esnafların işletmesinde gerçekleştiren ekipler, bu hizmet karşısında esnafın memnun kaldığını belirtti.

Pursaklar Zabıtası yeni bir hizmet anlayışıyla esnafın ayağına gidiyor. İlçe genelinde yapılan terazi denetimleri bu kez belediye yerine her işletmenin kendi bünyesinde gerçekleştirildi. Ekiplerce yapılan terazi denetimlerinde esnafın tartı ve terazilerde hassas olduğu kayıtlara geçti. Denetim raporlarını değerlendiren Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, esnafın titiz çalışmasının kendilerini memnun ettiğini belirterek “Bizim dinimiz ‘ölçüde ve tartıda adaletli olun’ der. Bu konuda hassasiyet gösteren, tüketicileri memnun eden esnaf kardeşlerime teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Pursaklar’da bütün esnaf kardeşim bu konuda bundan sonra daha hassas davranacaktır. Ekiplerimizce yapılan denetimlerin sonuçları bizleri memnun etti. Rabbim tüm esnafımıza helal ve bol kazanç nasip etsin” dedi.

Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün terazi denetimlerini işletmelerin bünyesinde yaparak hizmeti esnafın ayağına götürmesi ilçede takdirle karşılandı. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.