Pursaklar Net

TEOG 1.si Umre İle Ödüllendirildi

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, 2. Dönem TEOG Türkiye 1’incisi olan Pursaklar İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Zeynep Tuba Odacı’yı altın ve umre ile ödüllendirdi.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, 2. Dönem TEOG Türkiye 1’incisi olan Pursaklar İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Zeynep Tuba Odacı’yı altın ve umre ile ödüllendirdi.

Pursaklar İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen karne törenine katılan Belediye Başkanı Selçuk Çetin, büyük bir sürpriz ile karşılaştı. 2015-2016 eğitim öğretim döneminde TEOG Türkiye 1’incisi olan Zeynep Tuba Odacı’nın anne ve babası yıllar önce öğretmenlik yapan Başkan Çetin’in öğrencileri çıktı. Başarılı tablo karşısında duygulanan Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Geçmişte benim öğrencilerim olan Zeynep Tuba’nın anne ve babasını tebrik ediyorum. Çok güzel bir evlat yetiştirmişler. Pursaklar’ın gururu olan Tuba kızımıza da başarılar diliyorum. Okul müdürümüze, idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. Her zaman yanınızdayız yeter ki sizler okuyun, başarın” dedi.

TEOG’da tüm sorulara doğru cevap vererek tam puan alan ve Türkiye 1’incisi olan Zeynep Tuba Odacı’yı umre ve altın ile ödüllendiren Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, öğrencilere yaz tatilini dolu dolu geçirmelerini tavsiye etti. Okul Müdürü Hüseyin Yayla ise “Her zaman yanımızda olan ve başarımızda büyük katkıları bulunan Başkanımıza velilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi. Yarışmalarda dereceye giren diğer öğrencilere de ödüllerini veren Başkan Çetin’e Başkan Yardımcısı Nedim Erçetin de eşlik etti.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.