Pursaklar Net

Pursaklar’a Hastane ve Metroya Kavuşacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Pursaklar’daki seçim koordinasyon merkezinin (SKM) açılışını birlikte yaptı.

Açılışa katılan kalabalık miting meydanını aratmadı.

Pursaklar Emek Caddesi üzerinde bulanan AK Parti Pursaklar Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Açılışa Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek, Pursaklar Belediye Başkanı ve AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Selçuk Çetin, AK Parti İl Başkanı Murat Alpaslan, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı, meclis üye adayları ve çok sayıda Pursaklarlı katıldı.

 

Çetin “Hastanemizi ilçemize kazandıracağız”

Açılışta konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Pursaklar’a en büyük mührü ilçe yaparak vurduklarını söyledi. Önümüzdeki dönemde ilçenin tek eksiği olan hastanenin yapılacağı müjdesini veren Başkan Çetin “Sizlerin hizmetkârıyız dedik. Emanetinize en ufak bir halel getirmedik. Bugün Pursaklar tebessüm şehri haline geldi. Rabbime şükürler olsun sizlere hizmete devam ediyoruz” dedi.

Göreve gelmeden önce Pursaklar’da yeşil alan sıkıntısı yaşandığını hatırlatan Çetin, ilçeye 87 adet yeni park yaptıklarını ifade etti.

 

Pursaklar’da sosyal belediyecilik yaptıklarını kaydeden Selçuk Çetin, şunları söyledi: “İnsanlara eğitimle kültürle hizmet edilir dedik. Biz sosyal belediyeciliği önemsedik. Nezaketin olduğu her yerde huzur vardır. Yavrularımıza Türkiye’de ilk defa bizim tarafımızdan hayata geçirilen Nezaket Okulları’nda adab-ı muaşeret dersi veriyoruz. Erdemli Gençlik Merkezi ile milli ve manevi değerleri öğretiyoruz. Gençlerimize spor alanları yaptık. Daha güzellerini yapacağız. Kuşaklar arası irtibatın kesilmemesi için dede torun evlerini açtık. Bu seçim farklı bir seçimdir. Yalana ve iftiraya inanmayın.  Her yıl 2 bin 500 aileyi evinde ziyaret ediyoruz. Tek eksiğimiz hastanedir. Onu da bu dönem inşallah ilçemize kazandıracağız. Tasalanmayın, dünya düşman olsa da Allah bizden yanadır.”

 

“AK Partililer olarak sadece Allah’ın önünde eğiliriz”

Murat Alpaslan yaptığı konuşmada “Pursaklar, Selçuk Başkanı başka seviyor. Bizler AK Partililer olarak bir tek Allah’ın önünde eğiliyoruz. Kurulan her türlü tuzak boşa çıkacak. Ve AK Parti kazanacak” diye konuştu.

 

“Pursaklar metroya kavuşacak”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Pursaklar’ı AK Parti’nin kalesi olarak nitelendirdi ve teşekkür etti. “AK Partimizin kalesi Pursaklar’dır.” diyen Başkan Gökçek, Purusaklar için müjdelerini sıraladı: “Bizi hiç kırmadınız, hep güçlü yaptınız. Selçuk kardeşimle birlikte Pursaklar’ın her türlü eksiğini giderdik. Pursaklar metroya kavuşuyor. Önümüzdeki dönem Pursaklar fuarına da kavuşacak. Hastaneyi bu dönemin içerisinde Pursaklar’a kazandıracağız. Pursaklar’a güzel bir stat hediye etmiş olacağız. Pursaklar’dan Ostim’e dolmuş hattı açmak için görüşeceğim” dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.