Pursaklar Net

Pursaklar Devlet Hastanesi Hayırlı Olsun

Pursaklar’ın en büyük ihtiyacı olan devlet hastanesi zemin çalışmalarından sonra inşaat alanına hastane tabelası da asıldı.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, gerek hükümet yetkilileri ile gerekse Sağlık Bakanlığı ile sık sık görüşmeler yaparak “Pursaklar’a hastane istiyoruz” talebeni devletin en üst organlarına kadar taşıdı. Merkezi hükümetin de desteği ile 150 yatak kapasiteli Pursaklar Devlet Hastanesi için ilk kazma vurulup, iş tanımı olan tabela asıldı. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından projelendirilen Pursaklar Devlet Hastanesi 35.919.000.00 TL yapım bedeli ile Kemal İnşaat Turizm Gıda Oto Akar Tic. Ve San. Ltd. Şti. tarafından Pursaklar’da inşa edilecek. Hastane inşaatı alanını ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Devlet Hastanemiz kıymetli hemşerilerimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Zemin kazı çalışmalarının başladığını açıklayan yüklenici firma sahibi Haluk Çetintürk, en kısa sürede hastaneyi tamlayıp teslim etmek istediklerini belirtti. 

Yorumlar

  • 5/5

    Hayırlı olsun iyi oldu ama ben iş için forum versem nereye vercem

  • 5/5

    Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.İşe ihtiyacım var.Kadronuzda bende hizmet etmek isterim.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.