Pursaklar Net

Pursaklar da Yeni Ayakkabı Mağazası Açıldı

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ilçedeki işletmelerin açılış törenine katılarak esnafa olan desteğini sürdürüyor.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Başkan Yardımcısı Nedim Erçetin, AK Parti milletvekili adayları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli, dualar eşliğinde Fosfor Ayakkabı mağazasının açılışını yaptı.

Açılış kurdelesini kesen Başkan Çetin “İşletme sahibi kardeşlerimize hayırlı olsun. Rabbim helal ve bol kazanç nasip etsin. Pursaklar’da açılın her bir işleme ilçemiz için büyük kazançtır” dedi.

Pursaklar’ın her geçen gün geliştiğini belirten Çetin, şu mesajları verdi: “Esnaf kardeşlerimiz birbiri ile dayanışma içinde olsunlar. Birlikten güç doğar. ‘Hep ben satayım,  hep ben kazanayım’ demek doğru değil. Komşuyu da düşünmemiz gerekiyor. Bizim medeniyetimizde bu vardır.  Bizler bu hassasiyete dikkat edersek rızkımız artar, huzurumuz, bereketimiz artar. Pursaklar’daki esnaf kardeşlerimizin bu hassasiyete sahip olduğunu biliyorum. Rabbim hepsinin işini rast getirsin. Hepsine helal kazanç nasip etsin” dedi.

İşletme sahibi Harun Pekok, Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve beraberindekilere teşekkür etti.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.