Pursaklar Net

Nezaket Okullarına Yeni Dönem Kayıtları

Geleceğin hanımefendisi ve beyefendilerinin yetiştirildiği Pursaklar Belediyesi Nezaket Okullarında yeni dönem için ön kayıtlar başladı.

2010 ve 2011 doğumlu çocuklar Nezaket Okulları’na kayıt yaptırabilecek.

Pursaklar Belediyesi’nin hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk ve tek Nezaket Okulları, çocukları geleceğe hazırlamaya devam ediyor. Belediye bünyesinde adab-ı muaşeret eğitimi veren Nezaket Okulları, 6 ayrı merkezde eğitime devam ediyor. 2011 yılında hayata geçirilen proje kapsamında 4 ila 6 yaş arasındaki binlerce çocuk bu okullardan mezun oldu.

Çocukları geleceğe hazırlamak, onlara çevre bilinci, arkadaş edinme, el beceresi kazandırma, hayvan sevgisi aşılama, sağlıklı beslenme gibi önemli alışkanlıkların kazandırıldığı Nezaket Okulları yeni dönem için kapılarını açtı. Eğitimlerin ücretsiz olarak verildiği Nezaket Okullarına kayıt yaptırmak isteyenler Pursaklar, Saray ve Altınova’daki merkezlere başvurarak kayıt yaptırabilecek. Kayıt için 2010 ve 2011 doğumlu çocukların kimlik fotokopisi ile 2 adet fotoğrafı gerekiyor. Pursaklar Belediyesi Şehit Salim Akgül Parkı’nda stant açılarak ilçe sakinlerine eğitimler hakkında bilgi de veriliyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.