Pursaklar Net

Esnaf Buluşması Devam Ediyor

Pursaklar da geleneksel esnaf toplantılarının altıncısında 120 esnafla bir araya gelindi.

Pursaklar Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Sosyal Tesislerindeki düğün salonunda Pursaklar Sanayici ve İşadamları Derneği (PUSİAD) ile Vaha Demir Çelik’in düzenlediği “6. Esnaf Toplantısı” geniş bir katılımla yapıldı. Toplantıya Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu, AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Ayhan Yılmaz, İlçe Müftüsü Cemal Çıkrık, Belediye Başkan Yardımcıları Ertuğrul Çetin, Nedim Erçetin, Ercan Doğan,  meclis üyeleri, PUSİAD Başkanı Evser Aydemir, belediye meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda esnaf katıldı.

Çetin “Hizmetlerimizin arka planında değerlerimiz var”

Belediye çalışmaları hakkında programa katılanları bilgilendiren Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Yaptığımız her bir hizmetin arka planında eğitim var, nezaket var, hoşgörü var, erdem var, milli ve manevi değerlerimiz var” dedi.  İlçe esnafı ile düzenli olarak bilgilendirme toplantıları yapan Çetin, esnafın taleplerini de dinledi.

Yılmaz “Pursaklar’dan güçlü destek bekliyoruz”

Programda konuşma yapan AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Ayhan Yılmaz, “Rabbime hamdolsun doğduğum ve doyduğum topraklarda hizmet etmek nasip oldu. Bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Pursaklar Belediyesi’nin çalışmalarının her yerde takdir edildiğini belirten Yılmaz, “Selçuk Başkanımızla aile dostluğumuz çok uzun yıllara dayanır. Başkanımız Pursaklar’ı belde olarak teslim aldı önce ilçe yaptı, şimdi de Ankara’nın en hızlı gelişen ilçeleri arasın taşıdı. Bu önemli bir başarıdır. Pursaklar’dan tekrar destek bekliyoruz, bölgemize daha çok yatırım yapmak ve sorunlara çözüm üretmek için güçlü desteklerini bekliyoruz” diye konuştu. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.