Pursaklar Net

Eskrimciler Pursaklar da Kampa Girdi

Yıldızlar ve gençler kategorisinde en üst düzey eskrim sporcuları Türkiye Şampiyonası öncesi Pursaklar’da bir araya gelerek kampa girdi.

Yıldızlar ve gençler kategorisinde en üst düzey eskrim sporcuları Türkiye Şampiyonası öncesi Pursaklar’da bir araya gelerek kampa girdi.

Pursaklar ilçesindeki Saray mahallesinde Ankara Pursaklar Fen Lisesinde kılıç branşında milli takımlar seviyesindeki 11 ile 17 yaş arası bay ve bayan sporcular kondisyon el, teknik ve taktiksel anlamda çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Isparta illerinden ilçeye gelen aileler 10 günlük kamp süresince çocuklarını kampa teslim ederken, çocuklarının büyük başarılara imza atacaklarını ifade ettiler.

Mersin’de 21 Ağustos’ta yapılacak Yıldızlar ve Gençler Türkiye Şampiyonası müsabakaları öncesi 50 sporcu hazırlık kampını eğlenerek yapıyor.

Kampa gelen sporcuları turnuvaya hazırlamak için bir araya geldiklerini belirten Anka Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Eskrim antrenörü Mustafa Kalender: “Kampımızda farklı illerden 50’ye yakın en üst düzey sporcularımızı bir araya getirerek 21 Ağustosta yapılacak olan yıldızlar ve gençler Türkiye şampiyonasına hazırlıyoruz. 10 gün sürecek çalışmalarımız sıkı bir şekilde devam ediyor. İnşallah büyük başarılara imza atacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.