Pursaklar Net

Elektrik Telleri Yer Altına Alınıyor

Saray Mahallesinde Elektrik Telleri Yer Altına Alınıyor.

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün katkıları ile Başkent Elektrik dağıtım şirketi yetkilileri Pursaklar’da daha güvenli yaşam ve çevredeki çirkin görüntüye son vermek için şimdi de Saray’daki elektrik kablolarını yer altına alıyor.

Yetkililer ilçe genelindeki elektrik ve telefon kablolarının yer altına alınması için muhtelif cadde ve sokakta başlattığı çalışmalara hız verdi. Geçen yıl başlayan çalışmalarda önemli bir yol kat eden ekipler Pursaklar Saray mevkiinde çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan çalışmalarda ilçe sakinlerinin daha güvenli yaşaması ve çevredeki çirkin görüntüye son vermek için kilometrelerce alan kazılarak kablolar güvenli bir şekilde yer altına alınıyor. Çalışmaları yakından takip eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, rüzgârlı ve yağışlı havalarda elektrik tellerinin kopma riskinin olduğuna dikkat çekerek, “Hemşerilerimizin can güvenliği bizim için her şeyden önce gelmektedir.”dedi. Bu alanda belediye olarak ne gerekiyorsa onu yaptıklarını belirten Başkan Çetin “Yetkililere de bu çalışma için teşekkür ediyoruz. Hemşerilerimizin ve bizlerin taleplerini geri çevirmediler. İlçemiz hem temiz hem de güvenli bir şekilde ilerlemeye, kalkınmaya devam ediyor. Hemşerilerimiz de bu çalışmalardan oldukça memnunlar.”diye konuştu.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.