Pursaklar Net

Bayan Voleybolcular İddialı

Bayanlar Voleybol 2. Ligi B Grubu’nda mücadele eden Güç Koleji Pursaklar Voleybol İhtisas Takımı, oynadığı 10 maçın 9’unu kazanarak 28 puan topladı.

Liderle arasında bir puan bulunan Pursaklar, ilk devreyi bütün maçları kazanarak bitirmeyi hedefliyor.

Bayanlar Voleybol 2. Ligi B Grubu’nda mücadele eden Pursaklar temsilcisi, elde ettiği galibiyetlerle ligin en iddialı takımı oldu. Hem evinde hem de deplasmanda elde edilen galibiyetler yüzleri güldürdü. Galibiyetlerle büyük moral toplayan Pursaklar ekibi sahada da rakiplerine zor anlar yaşatıyor. 10. Hafta karşılaştığı TFV Spor Lisesi’ni 3-0 mağlup eden Güç Koleji Pursaklar V.İ. 28 puan toplayarak B Grubu’nda ikinci sıraya adını yazdırdı.

Geride kalan on haftayı değerlendiren Güç Koleji Pursaklar Voleybol İhtisas Takımı Antrenörü Salih Yergin, “10 maçın 9’unu kazanmak önemli bir başarıdır” dedi. Takım halinde çok iyi bir ekip olduklarını belirten Yergin, sezona iyi başlamanın avantajını kullandıklarını ifade etti. “Sporcularımız iyi çalışıyor ve gelişme gösteriyor. Kazanmak, başarılı olmak ve kurumumuzu finallerde en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” diyen Salih Yergin, Pursaklar’ın voleybolda iddialı olduğunu kaydetti. 11. Hafta Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni konuk edeceklerini söyleyen Yergin, her maçta kendilerini destekleyen başta Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin olmak üzere bütün taraftara teşekkür etti.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.