Pursaklar Net
Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya | Aksiyon Bilişim

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya | Aksiyon Bilişim

Y. Beyazıt Mah. Fahri Sk. No:7/1 Polatli, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya | Aksiyon Bilişim
Müfit Onbaşı
Y. Beyazıt Mah. Fahri Sk. No:7/1
Polatli , Ankara
İş Alanları

Web Site

Reklam

Matbaa

Gazeteler

Ksiyon Reklam Firması Müşterisinin Tüm Reklam İsteklerimizin Hemen Hemen Tüm İstek Ve İhtiyaçlarına Cevap Veriyor.

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya | Aksiyon Bilişim Hakkında

Firma, sektörde hızla yükselerek örnek büyük projelere imza atmış ve hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

Hizmetlerini Aksiyon Reklam Medya tanıtım hizmetlerinden yana kullanan müşterilerimiz, tercihlerini aksiyondan yana kullandılar.

Sitemizin güncellemesini yapan Aksiyon Reklam firması müşterisinin tüm reklam isteklerimizin hemen hemen tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Aksiyon Reklam 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla dünya ve Türkiye çapında birçok büyük ve önemli projeye imza atmış, halen reklam ve tanıtım hizmeti sunmaya devam etmektedir.

İnternette reklam siteleri arasında hızla yükselen Aksiyon Reklam, kuruluş tarihi 2007 yılından bu yana reklam ve tanıtım hizmeti vermektedir.

Aksiyon Reklam firma sahibi Müfit Onbaşı konuşmasında; “Öncelikle bizi tercih eden müşterilerimizden ve bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Günümüz teknolojisine ve değişime ayak uydurmak için bizden hizmet alan müşterilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, yine bizi tercih eden müşterilerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek buna göre hizmet ediyoruz. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir bir hizmet sunacağız. Unutmayın biz bize verilenin hakkını verene kadar emek harcar, aldığımız paranın hakkını son kuruşuna kadar vermek için uğraşırız. Amacımız, müşterilerimize bize verdiği kazançtan fazlasını kendilerine kazandırmaktır. Bizi tercih ettiğiniz ve bizimle birlikte kazandığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Firmanın dünya ve Türkiye de yerini almış diğer çalışmaları ve referansları: Akkuzulu.com – Aksiyongazetesi.com – Aksiyonreklam.com – Akyurthaber.com – Akyurtgazetesi.com – Akyurtrehberi.com – Cubuk.com.tr – Cubuktursulari.com – Cubuk.biz – Cubuk.org – Cubuktursu.com – Cubuktursusu.com – Yesilcubuk.com – Cubukajans.com – Cubukaksiyon.com – Cubukemlak.com – Guncelankara.com – Pursaklar.net – Pursaklarrehber.com – Pursaklarrehberi.com – Sondajcilar.com – Sondajrehberi.com

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00-21:00
Cumartesi 09:00-21:00
Pazar 09:00-21:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.