Pursaklar Net
Pursaklar İlke Hazır Beton

Pursaklar İlke Hazır Beton

Balıkhisar Mah. 27 Cad. No:4 Pursaklar, Ankara
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Pursaklar İlke Hazır Beton
Burayı Kirala
Balıkhisar Mah. 27 Cad. No:4
Pursaklar , Ankara
İş Alanları

Emlak - İnşaat

Pursaklar Hazır Beton Tesisi | İlke Hazır Beton Santrali İlke Enteg. Tav. İnş. Hazır Beton San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ankara Ve İlçelerine İnşaat Malzemeleri Konusundaki Talebini Geniş Bir Yelpazede Karşılayacak Kadar Hazır Beton Temin Etmektedir.

Pursaklar İlke Hazır Beton Hakkında

Hazır beton sektörüne yatırım yapmaya karar verdikten kısa bir süre sonra sektörde söz sahibi olmayı başaran İlke Hazır Beton Tesisi aralıksız ve standartlara uygun üretim yapıyor. 
Daha önce hazır beton işi yapan başka bir firmadan devir alan İsmet Sökmen tarafından kurulan İlke Enteg. Tav. İnş. Hazır Beton San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak hayatına devam ediyor. 
Ankara ve Akyurt, Pursaklar ve Çubuk ilçelerine hizmet veren şirket kurulduğu ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden ve emin adımlarla daha güçlü bir şekilde ilerliyor.
Akyurt sınırları içerisinde yaklaşık 50 kişiye istihdam sağlayan firma 15 bin metrekare alanda hizmet veriyor. 
İlke Beton, Akyurt Fuar Alanı, Esenboğa Hava limanı, Otonomi,  Yakupoğlu, Akyurt Belediyesi, Pursaklar Belediyesi ve özel, resmi kurumlar ve şahıs inşaatlarına hazır beton desteğinde bulunuyor.
Genç, dinamik ve güçlü bir kadroyla sektöre girdiklerini belirten şirket Genel Müdürü İsmet Sökmen: "Üretim ve idari kadromuzu alanında uzman personellerden oluşturduk. Temel şirket politikamız, kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bölgenin beton üretimine büyük ölçüde katkı sağlıyoruz. Biz üretici bir şirket olarak Çubuk, Pursaklar, Akyurt ilçelerine kaliteli hazır beton imal ediyoruz. Dört silolu olan santralimiz saatte 160 metreküp beton üretiyor. Müşteri portföyünün artması ve yeni yatırımla birlikte araç parkını ve taşıma filomuzu güçlendirdik. Araç parkımızda 21 adet mikser ve 4 adet beton pompası 6 adet ticari araç, 4 kamyon, 5 Tır, 2 kepçe, 4 adet beton pompası ve 12 adet mikser hizmet veriyoruz. Tüm ekibimizle birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve onları memnun edebilmek için onca gücümüzle çaba harcıyoruz. Bölge halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz" diye konuştu.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright 2013 - pursaklarrehber.com | Her hakkı saklıdır.